Logo Website van het jaar 2025
  • Inloggen
  • Registreren
  • Plaats Advertentie
×

Beste bezoeker,

Wij zien dat je een adblocker gebruikt die ervoor zorgt dat je geen advertenties ziet op Gratisaftehalen.nl. Dat vinden wij jammer, want Gratisaftehalen.nl is en blijft dankzij deze advertenties gratis toegankelijk.

Met een actieve adblocker zullen een aantal functies op Gratisaftehalen.nl niet (goed) werken.

Wil je een uitzondering maken voor Gratisaftehalen.nl, of meer lezen over hoe wij met advertenties omgaan? Klik dan hier

  1. Alles
  2. Huis en Inrichting
  3. Slaapkamer
  4. nachtkastje moet weg wegens verhuizing nachtkastje moet weg wegens verhuizing

nachtkastje moet weg wegens verhuizing

17 december 2023 · Slaapkamer · Amersfoort · x 3 · 3.5

Hoe vind je deze advertentie?


  • nachtkastje moet weg wegens verhuizing - image
image
Beschrijving

Wegens verhuizing nachtkastje af te halen. Slechts 4 jaar oud


Privébericht


Meer ontdekken

  • Meer in Amersfoort
  • Meer in Slaapkamer
  • Zelfde categorie in Amersfoort
  • Alle categorieën
Vorige

Fauteuil. Oorfauteuil

Volgende

2 zits bank

Reacties

  • Er zijn nog geen openbare reacties op deze advertentie

Jouw reactie

Log in om te reageren

Inloggen

Andere bezoekers bekeken

0 Ben bezig logeerkamer te renoveren
9 november 2023

Ben bezig logeerkamer te renoveren

Zoals aangegeven 2 persoonsbed en stapelbed met matrassen
Amsterdam
€ GRATIS
4 Eetkamerstoelen
30 maart 2026

Eetkamerstoelen

6 eetkamerstoelen,waarvan 2 met leuning Hout met een blauwe stoffen bekleding
Barendrecht
€ GRATIS
2 Outdoor sofa without cushions
10 januari 2024

Outdoor sofa without cushions

To pick up today at Keizersgracht 453. Really good quality.
Amsterdam
€ GRATIS
4 Twee persoons bed, 2 losse delen incl matrassen
27 december 2023

Twee persoons bed, 2 losse delen incl matrassen

2 persoons bed met 2 losse onderstellen. Die zijn in gebruikte staat matrassen zijn een jaar oud. Als je interesse hebt incl side stands
Amstelveen
€ GRATIS
Adverteerder

Linda van Zanten

Ruim een jaar actief

Alle advertenties van Linda van Zanten »


Locatie: Amersfoort


Stuur bericht
Vergelijkbare advertenties
Ikea bedframe goede staat

Ikea bedframe goede staat

Ivm verbouwing heb ik een nieuw bed. Daarom wil ik het oude bedframe gratis aanbieden. De kleur is zwart met donkerbruine nuance en heeft ook een complete lattenbodem.
Malm Ikea bed

Malm Ikea bed

IKEA MALM bed Afmeting: 90x200cm Kleur: grijs Bedonderstel + lattebodem (zonder lades) Hij is al uit elkaar gehaald dus makkelijk te vervoeren. Hij is 3 jaar gebruikt. Er mist 1 schroefje, maar die kun je gratis bij de IKEA krijgen. Handleiding niet aanwezig, staat op de site van IKEA Ophalen kan vanaf 8 januari
Boxspring 220 x 180 cm met hoofdbord en matrassen

Boxspring 220 x 180 cm met hoofdbord en matrassen

De boxspring ziet er nog keurig uit. Dat geldt ook voor de matrassen. Daar heeft altijd een topper op gelegen, die houden we zelf. Maar ook zonder topper zijn de matrassen erg comfortabel. De afmetingen zijn 220 cm x 180 cm, heerlijk ruim. De Boxspring kan worden afgehaald zodra ons nieuwe bed wordt geleverd. Dat is tussen nu en 3 weken.
Treca onderstel incl 2 Treca matrassen. Afmeting 200x200

Treca onderstel incl 2 Treca matrassen. Afmeting 200x200

🛏️ Luxe Tréca de Paris bed wegens verhuizing GRATIS (of voor een lekkere fles wijn) af te halen Vanwege verhuizing naar het buitenland bieden wij ons zeer hoogwaardige bed van Tréca de Paris gratis aan. Dit is een Frans topmerk uit het absolute luxe segment, vergelijkbaar met wat je in 5-sterren hotels vindt. 👉 Belangrijk: De staat is gebruikt maar dit bed ligt tot op de dag van vandaag écht fantastisch. Comfort en kwaliteit zijn nog steeds top. 📐 Specificaties Merk: Tréca de Paris (Imperial Air Spring) 2 matrassen van ca. 100 x 200 cm per matras Compleet met luxe onderstel (in delen te vervoeren) Onderstel heeft verstelbare functie (één kant werkt, andere niet volledig) 💰 Nieuwprijs Totale set: ± €13.000 Matrassen alleen al: ± €4.000 per stuk ⚠️ Staat van het bed We zijn eerlijk: Goed gebruikt Vlekken aanwezig op de matrassen Maar: geen kuilen en nog steeds uitstekend ligcomfort + indien gewenst krijg je gratis de relatief nieuwe topper erbij 👉 Ideaal voor iemand die kwaliteit belangrijk vindt en het niet erg vindt dat het cosmetisch niet perfect is (of er zelf een topper op legt). 🚚 Ophalen (BELANGRIJK) Gratis af te halen in Weesp, tussen 13 en 16 april! Onderstel is zwaar en solide Moet met minimaal 2 sterke personen worden opgehaald In delen te vervoeren 👉 Dit is géén licht IKEA-bed dat je na een aantal jaar gaat kraken, het is echt een zwaar kwaliteitsbed. ❤️ Waarom gratis? We vinden het zonde om zo’n mooi en kwalitatief bed weg te gooien. We gunnen het iemand die er nog jarenlang plezier van heeft. 📩 Interesse? Stuur een bericht bij serieuze interesse en als je het zelf(of door iemand anders) op komt halen.
Onderschuifbed / logeerbed

Onderschuifbed / logeerbed

Onderschuifbed met lattenbodem, wit metaal frame, op wieltjes, makkelijk onder een eenpersoons bed te schuiven.
Peuterbedje inclusief matras en dekbedje

Peuterbedje inclusief matras en dekbedje

Stevig grijs peuterbedje met opstaande rand zodat je peuter er niet uit valt. Fijn bedje tussen de baby- en de kinderfase. Inclusief bijpassend matrasje, dekbed en beddengoed.
Eenpersoonsbed

Eenpersoonsbed

Eenpersoonsbed. Zwart metaal. Spijlen met gouden knoppen. Inclusief: lattenbodem, matrasbeschermer, matras Hustad, dekmatras.
HalfHoogslaper hut met kast

HalfHoogslaper hut met kast

Halfhoogslaper met speelruimte onder, of juist extra bed. Plankje zowel boven als onder voor boeken. Trapelement los er tegenaan te schuiven dus op veel plekken mogelijk. 1.35 hoog. Matras 90x120 of 80x 120. Aanvulling: er zit desgewenst ook een boekenkast bij en matras bij. Kast even hoog als het bed. Paste niet meer in de kamer na herindeling.
Bed 140x200

Bed 140x200

IKEA bed, 140x200. Inclusief lattenbodem. Duidelijke gebruikers sporen! Staat op de tweede verdieping. Zelf uit elkaar halen en naar beneden tillen.
Stretcher 200 x 80 cm

Stretcher 200 x 80 cm

Stretcher 200 x 80 cm. Slechts 5 keer gebruikt, nieuw gekocht in 2024 voor €180. Gratis af te halen zaterdag of zondag 5 april
tweepersoons Auping Matras 140x210 cm

tweepersoons Auping Matras 140x210 cm

Vanwege de aankoop van een nieuw bed bieden we hier ons 6 jaar oude Auping matras aan voor de liefhebber. De nieuwprijs was 1500 euro in 2020. Op het matras zijn wel enkele gebruikssporen (gele vlekken) zichtbaar (zie foto). Met een molton en hoeslaken is dat natuurlijk wel op te lossen. Mocht iemand interesse hebben, dan is het matras gratis af te halen. Afhaallocatie is Gouda.
Bed met matras

Bed met matras

Bed, 180x200. Onbekend van welk merk en hoe oud. In prima staat. Met de hand is het mogelijk om de hoofdeinden in hoogte te verstellen. Matras in 2024 bij beter bed gekocht. Altijd een waterafstotend hoeslaken omheen gehad. Zit aan de zijkant 1 vlekje helaas. Verder als nieuw. Het is 1 groot matras. Artikelnummer 1163130 ROLMATRAS PV B BRIGHT 4150 PK 180X200 809,50 Zelf uit elkaar halen en 1 verdieping naar beneden tillen.

Gratisaftehalen.nl is de gratis marktplaats en weggeefhoek voor het aanbieden en afhalen van nieuwe en tweedehands spullen - lokaal, zonder verkoopplicht. Ontdek gratis advertenties in je buurt, blader per categorie of plaats, en lees tips op onze blog. Voor gebruik gelden de algemene voorwaarden; privacy staat in het privacybeleid.

  • Gratis plaatsen advertenties zonder kosten
  • Lokaal afhalen spullen in de buurt
  • Geen verkoopplicht ook ruilen of weggeven
  • Veilig afspreken tips in de FAQ
Vinden & plaatsen
  • Startpagina
  • Alle advertenties
  • Gratis marktplaats
  • Categorieën
  • Plaatsen & steden
  • Zoeken
  • Gratis advertentie plaatsen
  • Alleen gratis afhalen
  • Te koop
  • Ruilen
Populaire categorieën
  • Huis en Inrichting
  • Tuin en Terras
  • Kinderen en Baby's
  • Overig
  • Witgoed en Apparatuur
  • Hobby en Vrije tijd
  • Doe-het-zelf
  • Boeken en tijdschriften
  • Sport
  • Dieren en Toebehoren
  • Auto's en onderdelen
  • Computers en Software
Hulp & contact
  • Over ons
  • Veelgestelde vragen
  • Contact
  • Blog
  • Partners & links
Thema & informatie
  • Prijs & pret
  • Prikbord
  • Tweedehands
  • Weggeefhoek
  • Speurders
  • Soorten advertenties
  • Betaling & verzending
  • Advertenties & adblock
  • Disclaimer (legal)
  • Cookiebeleid
  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
Laatste op de blog
  • De ultieme chill- en gameplek creëren met tweedehands vondsten 8 apr. 2026
  • Is gratis echt beter dan verkopen? Een datagedreven blik op weggeefacties op marktplaatsen 17 mrt. 2026
  • Amstelveen droomt verder: MBCA werkt aan professioneel basketbalteam 19 feb. 2026
  • Tweedehands spullen een nieuw leven geven 9 feb. 2026
  • Sporten met een klein budget: zo scoor je een goede outfit 3 feb. 2026
  • Minimale inspanning, maximale respons: wat de entertainmentindustrie leert van free-marktplaatsen 2 feb. 2026
  • Alle artikelen →
Website van het jaar 2025

Website van het Jaar 2025 - publieksprijs

  • Over ons Blog Privacybeleid Contact Veelgestelde vragen Links Facebook Twitter
  • © 1999-2026 RSIM B.V.
Cookieinstellingen

Is deze advertentie niet ok?

Bericht aan adverteerder Linda van Zanten voor 'nachtkastje moet weg wegens verhuizing'

  Ongeldige invoer.

Advertentie verwijderd

Deze advertentie is inmiddels verwijderd.

Advertentie gereserveerd

Deze advertentie is momenteel gereserveerd.

Het is niet mogelijk om een bericht naar de adverteerder te sturen.

Zodra de reservering vervalt kun je weer reageren.

Advertentie afgehaald

Deze advertentie is afgehaald en niet meer beschikbaar.

Het is niet meer mogelijk om op deze advertentie te reageren.

Grote foto