Legpuzzels
Vandaag om 16:44 · Diversen · Avenhorn · x 2 · 3
Beschrijving
🧩💕 GEZOCHT: Legpuzzels vanaf 500 stukjes! 💕🧩
Ik ben op zoek naar leuke legpuzzels om mijn verzameling verder uit te breiden! 🥰
Heb je nog puzzels in de kast liggen die je niet meer maakt en die een tweede leven verdienen? Dan maak je mij daar heel blij mee! ❤️
🧩 Alle legpuzzels vanaf 500 stukjes zijn welkom!
🎨 Van dieren en landschappen tot grappige afbeeldingen, nostalgische plaatjes en allerlei andere thema’s. Ik vind heel veel puzzels leuk!
😂 Een extra zwak heb ik voor de puzzels van Jan van Haasteren! Die zitten altijd vol grappige details en verrassingen. Heb je er nog eentje liggen die je niet meer maakt? Dan houd ik me zeker aanbevolen!
✨ Bijzondere, unieke en aparte puzzels worden extra gewaardeerd, want ik vind het geweldig om mijn verzameling uit te breiden met speciale exemplaren.
💝 Ik zoek puzzels voor mijn verzameling en om lekker mee aan de slag te gaan.
📍 Waar zoek ik? Het liefst zoek ik binnen een straal van ongeveer 25 tot 35 km rondom Purmerend. Maar heb je een grotere partij puzzels die een nieuw thuis zoekt? Dan ben ik zeker niet te beroerd om wat verder te rijden! 🚗🧩
📩 Heb je nog puzzels liggen die je weg wilt doen? Stuur me gerust een berichtje met een foto, het aantal stukjes en eventueel je vraagprijs.
Het liefst zijn de puzzels compleet, zodat ik er lekker mee aan de slag kan. 😊
Alvast heel erg bedankt voor het meedenken! Wie weet maak jij mij blij met een mooie aanvulling op mijn verzameling. 💖
Delen mag natuurlijk ook! 🌷
P.S: Heb je puzzels met minder dan 500 stukjes dan houdt ik me ook zeker aanbevolen.
Reacties